Wiadomości
ventilampy.pl

Pobierz katalog - plik pdf
W naszych wnętrzach chcemy czuć się przyjemnie i wygodnie, przestrzeń ma wyrażać naszą osobowość, często więc chcemy by była niezwykła i niecodzienna. Bardzo łatwo jest osiągnąć ten cel wykorzystując prosty element jakim jest dobrze dobrane światło...
Firma VENTI ma za sobą 28 lat doświadczenia w branży oświetleniowej zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii projektujemy i produkujemy oświetlenie wysokiej jakości z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. W chwili obecnej posiadamy ponad 3000 produkowanych przez nas pozycji asortymentowych, na które składają się lampy akrylowe, żyrandole, plafoniery... Proponowane przez nas oświetlenie oferujemy w wersji stylowej jak i nowoczesnej.
Celem działalności naszej firmy jest przede wszystkim troska o potrzeby naszych klientów - wychodząc im naprzeciw proponujemy ciekawy design. Wysoka jakość wykonania i dostosowanie do różnych źródeł światła powoduje większe zainteresowanie naszymi produktami. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie oświetlenia obiektów sakralnych, budynków użyteczności publicznej, prywatnych posesji. Dzięki posiadanym możliwościom technicznym, jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne projekty naszych klientów.
Zapraszamy do naszego salonu firmowego, który mieści się w Mazańcowicach k/ Bielska-Białej.